TANEČNÁ PRÍPRAVA PRE 2 a 3 ROČNÉ DIEVČATÁCielená tanečná príprava pre najmladšie dievčatá. Určená pre dievčatá od 2 rokov, ktoré sa vrtia hneď ako započujú muziku. Lekcia je zložená z jednoduchých tancov, tanečných variácií, detskej jogy a detských hier.

Deti sa učia pracovať v dvojiciach, prenášať váhu, koordinovať v priestore, spájať tanečné prvky do krátkych variácií.

Počas hodiny im láskyplnou podporou vytvárame priestor pre hru a pohyb, pre vlastné nápady a poskytujeme im vedenie, aby sa im podarilo urobiť to, čo by chceli urobiť samé. Používame k tomu najmä tanec a hudbu, ale aj hudobno pohybové hry, rytmické cvičenia, množstvo pomôcok ako sú lopty, hudobné nástroje, kruhy, stuhy,  prekážkové dráhy, balančné disky.

Organizačné informácie :

Rodičia sú prítomní a spolupracujú na hodine. Deti cvičia v pohodlnom vzdušnom oblečení, najlepšie v drese alebo tričku a legínach. Na nohy najlepšie cvičky – piškóty (nie je vhodná obuv s tvrdou a šmykľavou podrážkou). Retiazky, náramky, prívesky deťom pred cvičením odložte.

Hlavný predpoklad na prihlásenie na kurz : dievčatá musia mať dovŕšené dva roky, mali by sa vedieť už trochu dlhšie sústrediť a  milovať tanec a hudbu

Kurz vedie : Mgr. Monika Podhajská

Mgr.art Eva Minárová

Mgr. Denisa Cerovská

Fotogalériu z lekcie si môžete pozrieť TU.

Prevádzka : Petržalka aj Ružinov

Online prihláška


info@dancekids.sk

+421 905 740 403

Petržalka - Mánesovo nám.6, Bratislava

Ružinov - OC KOCKA - Reštart fitko pre ženy - Seberíniho 14, Bratislava