Petra Laktišová NEDEĽNÉ SOIRÉE


 

  • profesionálna právnička a koučka, momentálne mamička na rodičovskej dovolenke venujúca sa skupinovému ale aj individuálnemu koučingu

Vzdelanie :

Právnická fakulta Univerzity Komenského (odbor všeobecné právo)

Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave (odbor : financie, bankovníctvo a investovanie)

 Vzdelanie v oblasti koučingu :

2013 – Leading right. Koučing ako štýl vedenia. Denisa Kmecová, PCC

2015 – Certifikovaný výcvik v koučingu „Integratívny koučing a kľúčové kompetencie“. double B, s.r.o. (Dalibor Bednařík, PCC)

2016 – Supervízia a mentoring pre koučov a manažérov využívajúcich koučing. double B, s.r.o. (Dalibor Bednařík, PCC)

2016 – Medzinár. certifikovaný výcvik v tímovom koučovaní. Business Coaching College (Denisa Kmecová, Zuzana Karpinská)

Čo pre mňa znamená koučing :

Koučing som spočiatku vnímala ako moderný pojem, ktorým sa kadekto oháňa, ale úprimne, nevidela som za ním konkrétnejši užitočný obsah. Keď som ale neskôr aj vďaka výbornému koučingu ja sama dokázala vyriešiť svoj postoj k neľahkým situáciám v súkromí aj v práci, pochopila som, že za tým niečo bude. A to bola pre mňa výzva, ktorú som sa rozhodla preskúmať hlbšie a posunúť ďalej iným.

Koučing podľa mňa určite nie je všeliek na všetky situácie, ktoré v živote riešime. Je to však skvelý prístup, ktorý pomáha povzbudiť našu schopnosť niečo vo svojom pracovnom aj súkromnom živote zlepšiť alebo zmeniť, ak po tom sami túžime a chceme (bez chcenia to žiaľ nepôjde).

Najúžasnejšie pocity pri koučingu sú momenty, keď mnou položená a navonok „obyčajná“ otázka naštartuje u klienta "aha" moment. Niekedy to ide ľahúčko a inokedy sa k nej treba trpezlivo dopracovávať, ale takýto výsledok vždy stojí za to. Už len nasvietenie novej myšlienkovej cesty býva pre klienta nesmierne obohacujúce. Navyše, každé stretnutie s klientom je veľkým zážitkom aj pre mňa. Často ma totiž prekvapí, ako dokáže interakcia s klientom inšpirovať a nakopnúť aj mňa samu.

Môj prístup ku koučovaniu : Úprimný záujem, podpora klienta, nadšenie.

Čo odo mňa môžete čakať : Budem sa Vás pýtať rôzne (možno občas aj čudné) otázky a trpezlivo počúvať. Budem Vás počas rozhovoru podporovať v tom, aby ste sa posúvali k cieľu, ktorý si na začiatku nášho koučovacieho stretnutia sami stanovíte.

Čo určite nečakajte : Nepoznám zázračné riešenie Vašej situácie. To „správne" riešenie poznáte len Vy sami. Koučing Vám môže pomôcť ho objaviť alebo si ho potvrdiť.

V Dance Kids vedie inšpiratívne stretnutia na báze koučingu - Nedeľné soirée.

Online prihláška


info@dancekids.sk

+421 905 740 403

Petržalka - Mánesovo nám.6, Bratislava

Ružinov - OC KOCKA - Reštart fitko pre ženy - Seberíniho 14, Bratislava